İletişim

Müze Planı
AdresRahmi M. Koç Müzesi Hasköy

Cad. No: 5 Hasköy 34445

İstanbul, Türkiye

Telefon0 212 369 66 00Faks0 212 369 66 06

İletişim Formu

Yetkili İletişim Bilgileri

Ertuğrul DURU

Genel Müdüreduru@rmk-museum.org.tr

Selen İŞYAR

Pazarlama ve Halkla İlişkiler Genel Müdür Yardımcısısisyar@rmk-museum.org.tr

Selin Fisun YILMAZ

Pazarlama ve Halkla İlişkiler Kıdemli Uzmanısfisun@rmk-museum.org.tr

Burçin AKBAŞ

Grup Rezervasyonları Sorumlusuburcina@rmk-museum.org.tr

Merve BABAT

Müze Mağaza Sorumlusumerveb@rmk-museum.org.tr

Recep ÖZKAN

Mali ve İdari İşler Bölüm Yöneticisirozkan@rmk-museum.org.tr

Gözde AKYÜZ

Koleksiyon Bölüm Yöneticisigozdea@rmk-museum.org.tr

Zeynep TÜRKAY

Koleksiyon Kıdemli Uzmanızturkay@rmk-museum.org.tr

Serra ÇORUH

Koleksiyon Uzmanıscoruh@rmk-museum.org.tr

Burak ERDOĞAN

Restorasyon ve Konservasyon Bölüm Yöneticisiberdogan@rmk-museum.org.tr

Erol KARSTARLI

Restorasyon Kıdemli Uzmanıekarstar@rmk-museum.org.tr

Emine BAYAM

Eğitim Danışmanıebayam@rmk-museum.org.tr

Yeşim ÖZTURAN

Eğitim Bölüm Yöneticisiyozturan@rmk-museum.org.tr

Zeliha BÜYÜKKURT

Eğitim Uzmanızelihab@rmk-museum.org.tr

T. Hazal ŞAHİN

Eğitim Uzmanıhsahin@rmk-museum.org.tr

Zeynep İTERGEN

Eğitim Uzmanızitergen@rmk-museum.org.tr

Ahmet DEMİRER

Renkli Matematik Dünyası Eğitim Uzmanıademirer@rmk-museum.org.tr

Begüm ERKAN

Keşif Küresi Sorumlusuberkan@rmk-museum.org.tr

Furkan AKBABA

Astronomi Bölümü Sorumlusufurkana@rmk-museum.org.tr

Müzebüs için

muzeegitimi@rmk-museum.org.tr

Richard FOSTER

Koleksiyon Danışmanısteamandmarine@btconnect.com

Bruno CIANCI

Yabancı Basın Danışmanıbcianci@rmk-museum.org.tr