Ana Sayfa Hakkımızda Ziyaret Sergilenenler Şirket Organizasyonları Eğitim İngilizce
Ana Sayfa Hakkımızda Ziyaret Sergilenenler Şirket Organizasyonları Eğitim İngilizce İngilizce Atölye

 

Kurumsal Organizasyonlar

Rahmi M. Koç Müzesi ufak seminerlerden büyük banketlere kadar tüm davetler için ideal bir mekandır. Teknik donanıma sahip Konferans Salonumuz 120 kişiliktir, Ana Salonumuz olan Erdoğan Gönül Galerisi'nde ise 650 misafiri oturarak veya 900 misafiri ayakta ağırlayabilmekteyiz. Bunların yanı sıra, yaz aylarında kokteyller veya tanıtımlar için kullanılabilecek, Haliç kıyısında yer alan cazip teraslarımız bulunmaktadır.
Müze'nin sınırlı sayıda araç alabilen otoparkı ücretsizdir.  Ayrıca davetlere katılan misafirlere ücretsiz müze ziyaret imkanı sağlanmaktadır.

Mekan, cazip manzarası sayesinde her zaman fonda kullanmak üzere yeni ve özel yerler arayan basın tarafından da rağbet görmektedir.

 


Konferans Salonu


Gündüz ve akşam davetleri için kullanılabilecek bu çekici ve taş duvarlı salon ve içinde birkaç tarihi objeyi ve film posterini barındırmaktadır. Simultane tercüme odası ve ekipmanı gibi en gelişmiş teknolojinin örnekleriyle donatılmış, klimalı salonda 120 kişi rahatlıkla ağırlanabilmektedir. Kahve araları salonun girişinde veya dışarıda deniz kenarındaki terasta gerçekleştirilebilmektedir.

 

Erdogan Gönül Galerisi


Bu muhteşem ve klimalı alan haftanın her günü akşam davetleri ve müzenin kapalı olduğu pazartesi günleri hem gündüz hem akşam davetleri için kullanılabilmektedir. Normalde 20'nin üzerinde klasik otomobilin sergilendiği salon, ihtiyaca bağlı olarak kısmen veya tamamıyle boşaltılabilir. 900 m2'nin üzerinde alanıyla burası İstanbul'un en geniş ve ilginç mekanlarından biridir. Ayrıca, misafirlerinizin davet öncesi, davet esnasında veya sonrasında ilgilerini çekebilecek diğer önemli salonlarımız da bir kaç adım ötededir.
 


Dış Mekanlar


Kokteyllerden ürün tanıtımları, moda çekimleri, film ve televizyon çekimleri, konserler gibi birçok etkinlik Haliç’in muhteşem manzarası ve İstanbul’un tarihi silueti önünde yer alan açık mekanlarımızda gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

Daha Detaylı Bilgi İçin:


Fiyat listesi, zemin planları ve kiralama koşulları için Zeynep Türkay ile irtibat kurunuz.


Ana Sayfa | Hakkımızda | Ziyaret | SergilenenlerEğitim | Organizasyonlar | İngilizce