Çekimler

Özel Gün Fotoğraf Çekimleri

Rahmi M. Koç Müzesi  en önemli anlarından biri olan düğün/nişan fotoğraflarına sunduğu atmosfer ile alternatif getiriyor.
 
5 kişiden oluşan bir düğün fotoğraf paketi (gelin+damat+fotoğrafçı+2 kişi) için 600 TL ödeyerek müzeye giriş yapılmakta ve çekim yapılabilmektedir. 
 
İçine girilebilen objeler: Fenerbahçe Vapuru, Moda Tramvayı, Atlı Tramvay, Littorina Mototren, DC-3 Uçak. Askeriyeye ait objelerde (denizaltı, helikopter, vb) çekim yapılamamaktadır. Diğerlerinin sadece önlerinde fotoğraf çekilebilmektedir.
 
Özel gün fotoğraf çekimlerinde, Cumartesi ve Pazar günleri için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Haftasonları talebin yüksek olduğunu lütfen gözönünde bulundurunuz.
 
Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 369 66 00, dahili 102.
 

Ticari Çekimler

Müzenin kapalı olduğu Pazartesi günleri gerçekleştirebileceğiniz tanıtım çekimleriniz, profesyonel fotoğraf çalışmalarınız için, her biri müzenin orjinal ve tarihi dokusunu taşıyan birbirinden farklı müze bölümlerini fon olarak kullanmanız mümkündür.
 
Ticari çekimler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Selin Fisun Yılmaz’a sfisun@rmk-useum.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Rahmi M. Koç Müzesi Hasköy Cad. No: 5 Hasköy 34445 - İstanbul
Tel: (0)212 369 66 00 pbx    Faks: (0)212 369 66 06
Copyright © 2012 Rahmi M. Koç Müzesi Gizlilik İlkeleri İletişim Site Haritası English